Pomoc

Všeobecné otázky

Čo je to Môj psík?
Môj psík je online hra v ktorej môžeš vychovávať virtuálnych psíkov. Hra je bezplatná, jedine v prípade špeciálnych služieb treba poslať sms-ku.

Ako sa môžem zúčastniť hry?
Stačí ak sa zaregistruješ, môžeš tak urobiť pomocou tlačítka Registrácia, ktoré sa nachádza v menu na ľavej strane.

Pri registrácii sa mi vypísal oznam, že toto meno alebo emailová adresa je už obsadená, pritom ja som sa ešte neregistroval. Čo mám robiť v takomto prípade?
Ak je meno obsadené, jednoducho si vyber iné meno. Napr. chcel si sa zaregistrovať na meno Peter a bolo to obsadené, tak si vyber meno Peter86 alebo Peter21. Ak je obsadená e-mailová adresa, znamená to, že s touto adresou sa už niekto zaregistroval (možno práve ty). Pomocou služby pripomenutie hesla sa dozvieš, aké meno si pri registrácii použil.

Viem, že e-mailová adresa je už obsadená, ja sám som sa pomocou nej zaregistroval. Čo mám urobiť v takomto prípade?
V takomto prípade musíš zadať inú e-mailovú adresu, ale neodporúčame ti, aby si sa viackrát registroval, pretože aj s jednou registráciou môžeš vychovávať nekonečné množstvo psíkov.

Ako si môžem zmeniť meno, ktoré som zadal pri registrácii?
Nie je možnosť na zmenu mena, preto si pred registráciou dobre rozmysli aké meno si vyberieš.

Zabudol som heslo, čo mám urobiť?
Použi službu Pripomenutie hesla, pošle ti heslo na tvoju e-mailovú adresu. V prípade, že si nezadal e-mailovú adresu, alebo si ju zadal nesprávne, tak ti nevieme pomôcť. Nežiadaj správcov v e-maili, aby ti poslali heslo, lebo ti ho nepošlú.

Čo znamená na vrchu stránky . kolo?
Čas meriame v kolách. Jedno kolo zodpovedá dĺžke jedného dňa. Psíkom môžeš dať jesť, piť v jednom kole iba raz. Platí to aj pre prechádzky, výučbu, atď. Neznamená to však, že ich môžeš navštíviť len raz.

Čo sú zlaté kosti a ako ich môžem získať?
Zlatá kosť je platiaci prostriedok v tejto hre. V každom kole dostaneš 40 zlatých kostí a ešte 5 zlatých kostí za každého psíka. Teda keď máš 10 psíkov, znamená to pre teba 40+50=90 zlatých kostí v každom kole. Aj keď svojich psíkov nenavštíviš v každom kole, svoje peniaze dostaneš.

Môžem poslať zlaté kosti inému majiteľovi psíka?
Nie, možnosť posielania zlatých kostí neexistuje.

Čo mám urobiť ak už nechcem byť členom hry Môj psík?
Daruj svojich psíkov iným majiteľom a odhlás sa. Nepošleme ti žiadnu upozorňovaciu správu, jednoducho už nenavštív túto stránku, po čase ti registrácia zanikne.

Môže moja registrácia zaniknúť?
Tomu, kto sa do hry 120 kôl neprihlási, bude registrácia vymazaná. Nie je možnosť na obnovenie, preto o to správcov nežiadajte.

Prihlásim sa, ale keď na hocičo kliknem vyhodí ma to na hlavnú stránku. Čo mám urobiť?
Skontroluj si nastavenie svojho prehľiadača, zo stránky mojpsik.eu musíš mať dovolené Cookie prijímanie.

Keď si po prihlásení dám väčšiu prestávku (surfujem po nete, alebo pracujem) a keď sa vrátim, tak po prvom kliknutí ma vyhodí na hlavnú stŕanku. Prečo sa to stáva?
Keď si po prihlásení 20-25 minút na stránke Môj psík nečinný, systém to vyhodnotí tak, že si sa zo stránky odhlásil. Preto ťa vyhodí na hlavnú stránku.


Späť k témam